Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj femer per qef ka edhe shperblim finaciar

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Kerkoj femer per qef ka edhe shperblim finaciar

Kerkoj nje femer per takime intime Studente qe ka nevoj per pare Grua qe ka nevoj per qef apo edhe per ndihm financiare Ju mirpres dhe ju shperblej Pres kontakt ahmetha792
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "