Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj femen per lidhje sekret

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Mbr jam mashkull 34 vjeqar kerkoj femen lidhje sekrete ne Kosove te interesuarat munde te kontaktojn ne viber dhe whatsapp+358466310063 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "