Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 për shitje në Sarreq

5500000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V).

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– një banjo

– një ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– dritare duralumini

– ka kondicioner në sallon

– ballkoni është i mbyllur

Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "