Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Zyre moderne mbrapa gjykates se larte (600 Euro)

600.00 Euro €
Zyra 13/06/2019 12

Përshkrim

Ka nje siperfaqe 70m2 ku eshte i ndare ne 3 ambiente.
I pajisur me kondicioner dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi me ashensor.
Ambienti mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi.
Disponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "