Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OKAZION: Apartament 3+1 në shitje në Perash.

55000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash.

Hyrja ndodhet në katin e parë të banimit.

Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, tre dhoma gjumi, dy banjo.

Apartamenti ka një verandë me sipërfaqe 15 m² që të jep mundësinë e relaksimit pasi ndodhet në një zone të qetë e populluar nga familjarë.

Apartamenti është në proçes rikonstruksioni.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "