Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takime me Tirane

100.00 Euro €
Vajzat kerkojne djem 13/06/2019 6298

Përshkrim

Jam 25 vjece ofroj caste kenaqesie kundrejt nje pagese simbolike 100€/ore kush deshiron te me shkruaje me what's up +355682126717 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "