Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi Sarande

20.00 Euro €
Dhoma plazhi 16/06/2019 45

Përshkrim

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.
Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine,parking .
Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit
Cmimet variojne nga 15 euro - 40 euro
Cel. : 00355692470310 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "