Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj femer te vetmuar dhe serioze

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nga Tirana 41 vjec serioz me shkolle te larte dhe i punesuar ne pozicion te mire pune kerkoj nje femer te vetmuar dhe qe nuk jane plotesuar deshirat ,te jete serioze dhe e kulturuar kush eshte e interesuar te bej sms ne watcap 0682643792 flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "