Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Objekt 2-katësh me qira

Kontrolloni me shitësin
Magazina me qera 18/06/2019 20

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat.

Objekti ndodhet në rrugën “Adem Jashari”, pranë kolaudimit të makinave.

✔Cilësitë e ambientit: – Ka vetratë të madhe xhami në të dy katet.

– Ndodhet buzë rrugës kryesore.

– Katet mund të lëshohen me qira edhe të ndarë.

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "