Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OKAZION: Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg

77000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg.

✔Apartamenti përbëhet nga: -sallon

-kuzhinë të bollshme

-2 dhoma gjumi

-2 banjo

-2 ballkone franceze

✔Cilesi të apartamentit: -dyer cilësore druri

-lavastovilje pianurë

-sistemi elektrik i sjellë nga Italia

-3 kondincionere Diaking, të sjellë nga Italia

-shitet i mobiluar

-arredimi është nga Italia

-banjo të kompletuara

-i gjithë apartamenti është i shtruar në pllakë

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "