Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj vajze.

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Prsh. Jam nje djale 30 vjec. Nuk kam paguar ndonjeher e as qe kam per te paguar per ndonje femer. Nese ka ndonje vajze qe eshte e interesuar vetem per mardhenie intime pa angazhime te tjera, gjithsekush ne jeten e vet. Ne dr ose tr le te lajmerohet. Klm Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "