Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Seks pa lek

falas
Aksesore 18/06/2019 199

Përshkrim

Pershendetje nqs ndonje adoleshente d.m.th 18 vjec i bie ne mendje per lidhje intime te me shkruaj sepse jam personi i duhur per ty jam 16-17 vjec dhe me shkruaj do ngelesh e befasuar Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "