Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pasiv max 18 vj me pagese

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Prsh kerkoj nje pasiv max 18 vj ,te jete i bukur tip cun mami per ta qire ne byth pa bere naze,i jap edhe lek ose dhuratat qe deshiron,kush eshte i interesuar vertet te me shkruaj per tu takuar me mua,cdo gje do mbetet sekret nuk do e marri vesh asnjeri .ju mirpres ketrushat e mi Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "