Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Biletë Trageti Brindisi sarandë 18.07.2019

Kontrolloni me shitësin
Te ndryshme 19/06/2019 27

Përshkrim

Shes Bilet per Traget Brindisi-Sarandë me date 18.07 ne ora 20:00. Bileta për dy të rritur dhe dy bebe. Me kabin me 3 shtreter dhe makinë

Cmimi 250 Euro (kosto normale 330 Euro) Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "