Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu gjuhët Gjermane ose Italiane

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 19/06/2019 55

Përshkrim

ZZ GROUP kërkon të punësojë opetatore telemarketingu në gjuhën Gjermane ose Italiane

Ofrojme:

– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
– Mundesi trajnimi jashte shtetit
– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj
– Trajnime me pagese te plote

Kerkojme:

– Te zoteroje gjuhen
– Aftesi te mira komunikuese
– Te punoje ne grup
– Seriozitet ne pune
– Ambicie dhe vendosmeri

Të interesuarit të kontaktojnë (dërgojne cv )në adresën e mëposhtme:

E-maili : [email protected]
Cel : 0696094444
Adresa : Rr. Dora D´istria - Tirane, perballe Fakultetit Juridik
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "