Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

un jam valmiri jam i inderesum per pun

450.00 Euro €
Te ndryshme 20/06/2019 54

Përshkrim

kerkoj pun jasht vendit ose ks gjilan kopshtar ose me ujsjells ose me pllaka ose banakier 044 229 448 jam i inderesum per pun jam edhe piktor
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "