Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojme kujdestare per nje femi ne Francei

600.00 Euro €
Babysitter ,Dado 22/06/2019 456

Përshkrim

Kerkojme kujdestare per nje femi ne France.
Per cdo inf munde te n'a kontaktoni ne nr
00 33 7 58 53 11 59 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "