Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Udhtim ch-ks falas

Kontrolloni me shitësin
Agjensi udhetimi 22/06/2019 160

Përshkrim

Per 13korrik 2019 kerkoj bashkeudhtare per shoqerim me makin, udhetimi falas , ajo të jetë simpatike. 0766352928
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "