Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojme Babysitter per djalin France

800.00 Euro €
Babysitter 23/06/2019 218

Përshkrim

Kerkojme Babysitter per djalin.
Per cdo info mos hezitoni te na kontaktoni .
00 33 7 53 80 16 19
Per ne France
Faleminderit Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "