Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Operator/Agjent Forex me eksperience Anglisht/Italisht

400.00 Euro €
Oferta Pune 24/06/2019 126

Përshkrim

Kerkohen Agjente Forex Anglisht dhe Italisht!

Me eksperienca te meparshme!

Baze 400 Euro + 100 Euro per cdo FTD!!

Nese jeni te interesuar dergoni CV-ne tuaj ne e-mail [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "