Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jap me qera dhoma plazhi

3000.00 Lek
Dhoma plazhi 29/06/2019 139

Përshkrim

Okazion, apartament1+1 dhe grasoniere me qera per sezonin veror me cmime fantastike. Apartamentet ndodhen vetem 200metra larg detit me nje rezidence banimi e administruar 24/7. Apartamenti eshte i mobiluar teresisht dhe ju do ndiheni si ne shtepine tuaj. Afer kompleksit ndodhen disa restorante dhe hotele luksoze si: Premium Hotel, Grand Blue Fafa,Miami 2, Rio Mare etj. Zona eshte e pershtatshme per familjar por edhe per te rinj pasi ne plazh ofrohen shume aktivitete sportive.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "