Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 në shitje në sheshin “Demokracia”

68600.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106m² në katin e nëntë me adresë: sheshi “Demokracia” (ish-5 Heronjtë), rruga “Qemal Draçini”. Apartamenti përbëhet: nga një sallon, një kuzhinë ,dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.

Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë.

Pallati ka ashensor, ndodhet në qendër të qytetit e cila të jep mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, pediatër, bar- restorant etj.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "