Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dyqan për shitje tek Ura Dervishbeg

52500.00 Euro €
Dyqane 02/07/2019 8

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’).

Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 35 m² dhe eshte i organizuar ne nje dhome dhe tualet.

– Dyqani ofrohet per shitje i pamobiluar

– Eshte i shtruar ne pllake

– Eshte i pajisur me vetrate xhami per reklamim sa me te mire

– Ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar me biznese te ndryshme

– Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloj aktiviteti si zyre, lokal, butik, parukeri etj.

CMIMI: 52’500 €

————————————–—————–

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570

Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "