Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 me qira në Parrucë.

20000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V).
Përbëhet nga: – salloni
– kuzhina
– një dhomë gjumi
– një banjo
– ballkon (ndodhet në dhomën e gjumit)
Cilësitë e apartamentit: – salloni është i shtruar me parket
– dritaret janë duralumini dhe kanë grila
– ofrohet me qira i mobiluar

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "