Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kujdesem per femi

600.00 Euro €
Babysitter ,Dado 03/07/2019 337

Përshkrim

Kujdestare me disa vite pervoj kujdesem per femi dhe disa pun shpie ne Zvicer dhe Gjermani.
tel 00389 77702314 viber whatts app Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "