Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Garsoniere me qira tek Varrezat Katolike.

10000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere të ndodhur në rrugën "At Martin Gjoka", pranë varrezave katolike.

Garsonieria ka sipërfaqe 30 m² dhe ndodhet në katin e parë.

Cilësitë e garsonieres: - është e shtruar me pllakë

- ka kondicioner

- ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme

- banjoja është e kompletuar

Ofrohet me qira e arreduar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "