Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje pasiv te Vogel me pagese

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Prsh, kerkoj nje pasiv 15-16 VJ me pagese , kush eshte gati te me kontaktoj me foto origjinale ndryshe nuk ju pergjigjem mashtrusave qe shkruajne kot PA foto originale ska pergj prandaj MOS u lodhni kit,kush eshte i interesuar per lek edhe plotson kto kushte te me kontaktoj me foton e tij originale
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "