Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament per pushime verore ne Shengjin

37.00 Euro €
Shtepi per pushime 03/07/2019 204

Përshkrim

Leshohet apartament me qera ne plazhin e Shengjinit.
Çmimi 4000 leke dita.
Adresa prane resortit ANTAG tek kompleksi ULAJ.

Kontaktoni ne numrin +355692201337

Faleminderit
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "