Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tirane, japet me qera APT 1+1+A+BLK, i kompletuar 35000 Leke (Shkolla e Baletit).

35000.00 Lek

Përshkrim

Tirane, japet me qera APT 1+1+A+BLK, i kompletuar 35,000 Leke (Shkolla e Baletit).
Pranë Shkolles se Baletit jepet me qira apartamenti 1+1+Blk ne katin e 4 te nje pallati te ri, 7 katesh me ashensor.
Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine.
1 dhome gjumi me kondicioner dhe ballkoni i mbyllur me dru alumini. 1 tualet dhe korridor .
Të gjitha elektro shtëpiake dhe mobiljet janë të reja, të pa përdorura me pare.
Pallati afron siguri dhe mirëmbajtje.
Çmimi 35,000 Lekë/ Muaj

Toni
[email protected]
0692176602 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "