Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi pushimi për shitje në Ulqin

100000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi pushimi të ndodhur në Plazhin e Madh, Ulqin.

Prona gëzon një sipërfaqe prej 600 m², ku 87 m² janë ndërtim shtëpi dy-katëshe.

Shtëpia ofron: – sallon

– dy dhoma gjumi

– një banjo.

Cilësitë e shtëpisë: – kati i parë (salloni) është i shtruar me pllakë

– dhomat e gjumit janë me parket

– ka kondicionerë në të gjitha dhomat e shtëpise

– ofrohet në shitje e arreduar plotësisht

– prona është e rrethuar

– gjelbërimi i pronës ofron mundësi çlodhëse

– hapësirë të bollshme për parking

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "