Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi Vlore

30.00 Euro €
Dhoma plazhi 05/07/2019 179

Përshkrim

Nr tel 0693215355 .Jepen me qera dy dhoma plazhi 20 metra larg detit ne lungomare .Me te tera paisjet e nevojshme per pushim ,dhomat kan ambjente gatimi, kondicioner ,dush,tv, dollap ,me uje te rrjedhshem dhe te pijshem . Njera nga dhomat eshte e paisur me nje krevat dopio dhe nje krevat marianr mund te flen lirshem 4 persona. Dhoma tjeter ka krevat dopio dhe dy krevata tek dhe dy divan te cilet mund te behet krevat dopio ambjenti eshte i madh ku mund te rrin deri ne 5 persona lirshem .Dhomat jan te paisura dhe me ballkon ndodhen ne Uje te ftohet ne hyrje te rruges se 7 pallateve 20 metra larg detit ne pjesen me te frekuentuar te lungomares.Parkimi ne krahe te pallatit eshte pa leke ambjent i krjuar nga bashkia sic mund ta shihni ne foto .
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "