Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 3+1 për shitje në Perash

39000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në Perash.

Apartamenti ka sipërfaqe 86 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– parabanjo + banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i restauruar kohët e fundit

– është i shtruar me parket

– ka kondicioner

– dritaret janë duralumini dhe të pajisura me grila

Apartamenti gëzon të gjithë dokumentacionin e duhur te pronësisë dhe dodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "