Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dyqan me qira tek Isa Boletini.

25000.00 Lek
Dyqane 05/07/2019 31

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "isa Boletini".

Dyqani ka sipërfaqe 50 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Cilësitë e dyqanit: - është në formën e një duplexi

- e shtruar me pllakë

- ka një banjo.

Ofrohet me qira bosh.

Dyqani ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "