Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojme kamarjer/e

25.00 Lek
Oferta Pune 05/07/2019 44

Përshkrim

Bar-Polis Kerkon Te Punesoje Kamarier/e-Banakier/e (Femer/Mashkull).Qe ti kryeje te dyja pozicionet.
Adresa:Ne Fund Te Rruges:”Jordan Misja” Sapo Zbret Nga Stacioni I Fundit I Autobuzit
Pagesa:25.000 Lek/Muaj + Siguracione
0697741327
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "