Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Paisje te ndryshme per Palester

100.00 Euro €
Palestra 07/07/2019 295

Përshkrim

Kam shum paisje per Palester te ardhura nga North Amerika.
Shikoni Fotot the Beni Zgjedhjen qe deshironi. Kemi BIÇIKLETA. BENCH.PISTA VRAPIMI ( Pa motorr) VEGLA FORCE pa Pesha ( Me shufra rrezitente.etj etj etj
Rre
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "