Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj çuna te rinj

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Ketkoj cuna te rinj max 30 vjec. Un jam 26 vjec rri ne italia! Nuk jam gay jam etero po kurjoz te provoji dicka te re! Jam shum sekret dhe kerkoj gjithashtu nga personi tjeter! Kam shtepine te lire kshu qe mund te rrini te mua. Per te tjera me shkruani ne email dhe vihemi dakort! Vi ne shqiperi me dat 1 gusht! Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "