Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje djale te mire

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje , jam nje djale nga Tirana, dua nje burre per te gjitha, per dashuri, sex, te jete i pasur dhe sekret, te me paguaje cdo gje qe kam qef dhe te jete i bukur , i mire, i sjelleshem, une jam pasiv.Kerkoj lidhje sekrete ne te! Ju lutem me kontaktoni. Mosha nga 25-40! FALEMINDERIT!!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "