Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

ofroj masazhe private per femra

Kontrolloni me shitësin
Masazhe 09/07/2019 23

Përshkrim

Pershendetje jam nje djal 30 vjec ofroi masazhe relax per femra ne ambjentet tuaj ose ambjente private.kush esht e interesuar me shkruani.cdo gje top secret Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "