Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pasivi 27 Vjecar kerkon Aktiv me vend per taike sekrete

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nje djal 27 vjecar dhe kerkoj nje aktiv per knaqsi. Jam 178 i madh dhe sportiv. Kam bythet shum sexy. Kerkoj nje djal aktiv per me thith e mem qi.

Nese ki interes lajmerohu ktu ose ne skype: sibi_212 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "