Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️

2300.00 Euro €
Makineri 09/07/2019 236

Përshkrim

SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️
Plug i pershtatshem per traktor mbi 60 KF.
Gjeresia e punes eshte 3x35 cm.
Shasia ne forme katrori 10 cm dhe shume rezistente.
Prodhim Italian. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "