Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OKAZION: 14 Apartamente për shitje në Durrës.

390.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës.

Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëhen nga: - salloni

- dy dhoma gjumi

- banjo

- ballkon.

Të gjitha apartamentet janë të shtruara me pllakë, kanë dritare duralumini të pajisura me grila.

Apartamenti është i ri dhe i pajisur me ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ofron qetësi dhe pamje të mrekullueshme të detit.

Apartamentet ofrohen për shitje bosh.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "