Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient zyre me qira përballë Juridikut.

50000.00 Lek
Zyra 09/07/2019 16

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut.

Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Cilësitë e ambientit: - janë të shtruara me pllakë

- ka vetratë xhami

- janë të pajisura me grila

- ka kondicioner.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "