Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi 1+1 Orikum 2500 leke nata

2500.00 Lek
Dhoma plazhi 09/07/2019 53

Përshkrim

Jepen dhoma plazhi 1+1 ne Orikum
E kompletuar .
Me guzhine gatimi
Gatimi me korrent
Me parkim

0694583603Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "