Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 me qira, Rus.

15000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet në katin e tretë.

Përbëhet nga: - salloni

- një dhomë gjumi

- një banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- ka dritare duralumini

- ofron pamje nga rruga kryesore.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "