Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Parukeri Estetik

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 10/07/2019 109

Përshkrim

Parukeri estetik Mira, kerkoj 3 fizoterapiste dhe 2 mesazhjere te ken mbi 1 -2vjet eksperienc pune dhe nje parukjere ti dij t gjitha procestet e punes t parukeris t ket mbi 5 vjet eksperinec pune kush esht e interesuar t kontaktoj n kte nr tel 0688858824
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "