Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojme nje femer less & bisex

Kontrolloni me shitësin
cifte 10/07/2019 205

Përshkrim

Pershenderje jemi nje cift nga Tr kemi deshire per nje eksperience treshe.
Kerkojme nje vajze sexi te paster deri ne 35 vjece.
Faleminderit Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "