Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

I martumi 35 norvegji kerkon femer ne norvegji per sex.

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

I martum 35 vjeq me vendbanim ne norvegji kerkoj femer Qe jeton ne norvegi per sex sekret dhe serjoze jo lidhje martesore por vetem sex. Me lajmroni ne skype alketa538 ose ne emajl i martum [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "