Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Bisex ose lesbike

Përshkrim

Jam nje vajz 25 vjece qe jetoj jashte e kthehem per pushime.Jam bisex,dhe kam deshire te njihem me ndonje vajze si une apo dhe lesbike per te folur e njohur si fillim e pastaj pse jo per tu takuar e provuar kenaqesi me.njera tjetren.Stop meshkuj...e interesuar per femra. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "