Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Hello

Kontrolloni me shitësin
cifte 11/07/2019 94

Përshkrim

Pershemdetje jam nje mashkull mosha 26 vjecare nga tr..jam i interesuar i intersuar per njohje kam eksperienca te mepareshme me cifte .nqs jeni te interesuar ..per me shume kontak ne whatssap ose viber 0693999527 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "