Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet ap.2+1+2blk, 100m2, kati 9, Elbasan.

45000.00 Euro €

Përshkrim

Okazion !
SHITET Ap.Ri 2+ 1+2blk+ wc , me sip.100 m2 , punime teper cilesore ne qender te Qytetit Elbasan .
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "